Atribuită Cumpărare directă

EFECTUAREA MASURATORILOR IN TEREN SI INTOCMIREA DOCUMENTATIEI DE ALIPIRE PENTRU IMOBILELE SITUATE IN BORSA PE STRADA LIBERTATII IN ZONA TARG

Număr anunț
DA28334517
Autoritate contractantă
U.A.T BORSA (CUI 3627544)
Furnizor / câștigător
PROTIM COMARNIC SRL (CUI 37487461)
Cod CPV
71354300-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.000 RON
Valoare atribuită
3.000 RON
Data publicării
06.07.2021 00:00
Data finalizării
07.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.000 RON

din 3.000 RON estimat