Atribuită Cumpărare directă

Serviciile de masurari profilactice PRAM se vor realiza în cadrul clădirii din str. Atomiștilor, nr 407, Măgurele, 077125, Ilfov, România, și va cuprinde următoarele categorii: - Măsurarea rezistenței de dispersie pentru instalația de legare la pământ sa nu depaseasca valoare de 4 Ω. Pentru paratrasnet valoarea de 1.Ω - Verificarea continuitatii in instalatiile de legare la pamant , utilaje electrice, tablouri electrice. - Masuratorile se vor efectua cu aparate specializate si testate metrologic.

Număr anunț
DA28428371
Autoritate contractantă
Institutul de Fizica Atomica (CUI 4265817)
Furnizor / câștigător
ROB-ELECTRO-MONTAJ SRL (CUI 24100180)
Cod CPV
50532400-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.350 RON
Valoare atribuită
1.350 RON
Data publicării
20.07.2021 00:00
Data finalizării
21.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.350 RON

din 1.350 RON estimat