Atribuită Cumpărare directă

Parter - Usa din frasin - 3050x2550x815 -1 buc. - usa interioara in 4 canaturi, cu ochiuri de geam fix, cu toc in tablii mari - 18.744,10 lei/buc.

Număr anunț
DA28346939
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA PENTRU STIINTELE VIETII " ION IONESCU DE LA BRAD" DIN IASI (CUI 4541840)
Furnizor / câștigător
AGEC SRL (CUI 5999218)
Cod CPV
45421000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.744 RON
Valoare atribuită
18.744 RON
Data publicării
07.07.2021 00:00
Data finalizării
08.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.744 RON

din 18.744 RON estimat