Atribuită Cumpărare directă

Parter - Usa din frasin - 1900x2550x815mm - 4 buc. - usa interioara in 2 canaturi, cu ochiuri de geam fix, cu toc in tablii mari - 11.962,30 lei/buc

Număr anunț
DA28346463
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA PENTRU STIINTELE VIETII " ION IONESCU DE LA BRAD" DIN IASI (CUI 4541840)
Furnizor / câștigător
AGEC SRL (CUI 5999218)
Cod CPV
45421000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
47.849 RON
Valoare atribuită
47.849 RON
Data publicării
07.07.2021 00:00
Data finalizării
08.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

47.849 RON

din 47.849 RON estimat