Atribuită
Cumpărare directă
1. Dopuri de cauciuc cu orificiu 1000 buc 3.78 RON/buc 2. Criotub 5ml 250 buc 4.72 RON/buc 3. Asternut igienic rozatoare 20 kg 8.64 RON/kg 4. Saci biohazard 100 role 37.8 RON/rola 5. Pungi inchidere etansa 1000 buc 1.86 RON/buc 6. Flacon steril cu capac 150ml 500 buc 1.45 RON/buc 7. Eprubeta 5ml cu capac filetat 200 buc 2.76 RON/buc
- Număr anunț
- DA28424154
- Autoritate contractantă
- Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Botosani (CUI 3860328)
- Furnizor / câștigător
- PAPER SOLUTIONS S.R.L. (CUI 41354625)
- Cod CPV
- 19520000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.053 RON
- Valoare atribuită
- 12.053 RON
- Data publicării
- 20.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 21.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.