Atribuită Cumpărare directă

Achiziționarea de servicii de curătare, igienizare și dezinfecție a instalațiilor de climatizare (33 buc.aparate de aer condiționat, 3 buc.ventiloconvectoare, 3 buc.casete de tavan) din birourile în care își desfăsoară activitatea personalul (permise și pasapoarte Tulcea) în imobilul din Tulcea str.Isaccei nr.6B, conform oferta

Număr anunț
DA28475392
Autoritate contractantă
INSTITUTIA PREFECTULUI - JUDETUL TULCEA (CUI 4321615)
Furnizor / câștigător
IUKE INSTALL S.R.L. (CUI 43224354)
Cod CPV
50730000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.120 RON
Valoare atribuită
3.120 RON
Data publicării
28.07.2021 00:00
Data finalizării
29.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.120 RON

din 3.120 RON estimat