Atribuită Cumpărare directă

Productie litere volumetrice luminoase "BUS" pentru 9 statii de autobuz.Dimensiuni:75x25x3.Material:spatele din Komatex alb, lateralele din plexiglas alb,literele fiind luminoase atat din fata cat si din cant.Garantia minim 3 ani.Furnizorul are obligatia sa realizeze literele respectandu-se caracteristicile prevazute in prezentul document.Transportul si montajul este inclus in pret.

Număr anunț
DA28438442
Autoritate contractantă
Comuna Valea Doftanei (CUI 2843116)
Furnizor / câștigător
REBOUND COMMUNICATION S.R.L. (CUI 39163615)
Cod CPV
45316211-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.861 RON
Valoare atribuită
16.861 RON
Data publicării
22.07.2021 00:00
Data finalizării
26.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.861 RON

din 16.861 RON estimat