Atribuită
Cumpărare directă
Cos de gunoi cu capac prins pe Cadru metalic din teava rectangulara 30x30x2 mm. Materiale folosite: - Tabla 1,5 mm - Teava 30x30x2 mm - Vopsea PROTECTA 3 in 1 Dimensiuni cos: - Diametru - 320 mm - Inaltime – 630 mm - Volum – 50 l - Cadru metalic – 1750x450 mm Inscriptionare cu numele beneficiarului ( Ex. Cos de culoare verde – inscriptionare cu galben) Culoarea vopselei – la cerere C CULOARE COS VERDE CU SCRIS GALBEN PRIMARIA COMUNEI BARCANESTI
- Număr anunț
- DA28364090
- Autoritate contractantă
- COMUNA BARCANESTI (CUI 2845311)
- Furnizor / câștigător
- CAPETI METAL INVEST S.R.L. (CUI 42142523)
- Cod CPV
- 44316500-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.160 RON
- Valoare atribuită
- 1.160 RON
- Data publicării
- 09.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 12.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.