Atribuită
Cumpărare directă
BORS DE TECUCI PENTRU INACRIT CIORBE, IMBUTELIAT LA PETURI DE UN LITRU. - 30buc BANANE - 60kg CARTOFI ALBI - 300kg CEAPA DE CAMP (ROTUNDA) - 50kg MORCOV CU PAMANT - 50kg MERE DE SOI IONATAN (ROSII). - 60kg PATRUNJEL VERDE - 1 LEGATURA - 80buc VARZA ALBA DE BUZAU - 20kg NECTARINE - 50kg ARDEI GRAS ROSU - 20kg ARDEI CAPIA - 20kg
- Număr anunț
- DA28474294
- Autoritate contractantă
- ORASUL COMANESTI (CUI 4353269)
- Furnizor / câștigător
- VOAIDES COSTICA (CUI 33136280)
- Cod CPV
- 15000000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.655 RON
- Valoare atribuită
- 2.655 RON
- Data publicării
- 28.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 29.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.