Atribuită Cumpărare directă

1. Pompa dozatoare tip DDA 30-4 = 1 buc 2. Supapa multifunctionala = 1 buc 3. Furtun PE 6/9 - 10m = 1 buc Pretul nu include TVA Valabilitate oferta: 30.07.2021

Număr anunț
DA28456941
Autoritate contractantă
ECOAQUA SA (CUI 16730672)
Furnizor / câștigător
SIALCOTECH S.R.L. (CUI 41885090)
Cod CPV
42900000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.120 RON
Valoare atribuită
7.120 RON
Data publicării
26.07.2021 00:00
Data finalizării
27.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.120 RON

din 7.120 RON estimat