Atribuită Cumpărare directă

Execut sapaturi santuri apa pluviala in forma trapezoidala de la 0,3 la 1,2m adancime 0,5 la 1 m ,incarcat pamantul in mijloc de transport si transportat.

Număr anunț
DA28354344
Autoritate contractantă
COMUNA DUMBRAVENI (CUI 4244210)
Furnizor / câștigător
URSU CATALIN (CUI 30513067)
Cod CPV
45112100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
103.500 RON
Valoare atribuită
103.500 RON
Data publicării
08.07.2021 00:00
Data finalizării
12.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

103.500 RON

din 103.500 RON estimat