Atribuită Cumpărare directă

REVIZIE COMPLETA 2000H ORE INCLUDE : FILTRE , ULEIURI , MANOPERA , DEPLASARE ATELIER MOBIL. CONFORM OFERTEI TRANSMISE NENIAL0070

Număr anunț
DA28323654
Autoritate contractantă
Comuna Ulmu (CUI 3796861)
Furnizor / câștigător
NENIAL SERVICE & CONSULTING S.R.L. (CUI 39575624)
Cod CPV
50531000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.712 RON
Valoare atribuită
6.712 RON
Data publicării
02.07.2021 00:00
Data finalizării
05.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.712 RON

din 6.712 RON estimat