Atribuită
Cumpărare directă
SERVICII SUPORT PENTRU INTRETINEREA CLADIRILOR / DRUMURILOR AFLATE IN ADMINISTRAREA UAT ORAVITA (SERVICIILE VOR CUPRINDE - ZIDARIE , TURNAREA BETOANELOR , ZUGRAVELI ETC. PRETUL ACHIZITIEI ESTE PENTRU O LUNA DE ZILE - 8 ORE PE ZI 5 ZILE PE SAPTAMANA . PRESTATORUL Va OBTINE TOATE AUTORIZATIILE NECESARE DESFASURARI ACTIVITATII , INCLUSIV SSM/PSI COORDONATOR ACTIVITATE - PASARICA ALEXANDRU
- Număr anunț
- DA28310301
- Autoritate contractantă
- BIROUL DE GOSPODARIRE COMUNALA ORAVITA (CUI 3227149)
- Furnizor / câștigător
- CHIȘ OCTAVIAN GHEORGHE (CUI 42799087)
- Cod CPV
- 50800000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.800 RON
- Valoare atribuită
- 16.800 RON
- Data publicării
- 01.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 02.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.