Atribuită Cumpărare directă

Bratara Tyvek 3/ 4" sau de 1" Tyvek imprimate, 5000 buc albe si 2000 buc rosii

Număr anunț
DA28401100
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL CAREI (CUI 4038636)
Furnizor / câștigător
LIMITLESS PRINTING S.R.L. (CUI 42614332)
Cod CPV
22455100-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.260 RON
Valoare atribuită
1.260 RON
Data publicării
15.07.2021 00:00
Data finalizării
19.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.260 RON

din 1.260 RON estimat