Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de tiparire revista Revista color format inchis A4: - coperta de 250 g/mp la 4+0 culori plastefiata lucios; - interior tipar la 4+4 culori, pe hartie de 80g/mp, 100pg. - lipire cu termoclei, taiere la dimensiune Prezenta achizitie constituie comanda ferma. Va rugam sa distribuiti marfa intre orele 9:00 – 15:00 In cazul in care nu ajungeti va rugam sunati la 0765.878.210 Florentina Caramida
- Număr anunț
- DA28313575
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU ECOLOGIE INDUSTRIALA (CUI 3268360)
- Furnizor / câștigător
- LUNGU MIHAELA (CUI 41622299)
- Cod CPV
- 79800000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.450 RON
- Valoare atribuită
- 2.450 RON
- Data publicării
- 01.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 06.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.