Atribuită Cumpărare directă

Aparat foto, conform anunt ADV1222899, precum si a ofertei tehnice transmise.

Număr anunț
DA28366696
Autoritate contractantă
DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A. (CUI 14476722)
Furnizor / câștigător
REDTECH ELECTRONIC BRANDS S.R.L. (CUI 42172729)
Cod CPV
38651000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.553 RON
Valoare atribuită
3.553 RON
Data publicării
09.07.2021 00:00
Data finalizării
12.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.553 RON

din 3.553 RON estimat