Atribuită Cumpărare directă

TV CU MUFE USB DEZACTIVATE 28TN515V-PZ-10 buc-770 LEI/BUC, Suport TV--10 buc-17 LEI/BUC

Număr anunț
DA28316599
Autoritate contractantă
Penitenciar Spital Bucuresti Jilava (CUI 4266146)
Furnizor / câștigător
REDTECH ELECTRONIC BRANDS S.R.L. (CUI 42172729)
Cod CPV
32324000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.870 RON
Valoare atribuită
7.870 RON
Data publicării
02.07.2021 00:00
Data finalizării
07.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.870 RON

din 7.870 RON estimat