Atribuită Cumpărare directă

Anunt Publicitate [ADV1222448] Samsung Galaxy Note20 Ultra 5G 256GB 12GB RAM

Număr anunț
DA28314129
Autoritate contractantă
Directoratul National de Securitate Cibernetica (CUI 28598894)
Furnizor / câștigător
REDTECH ELECTRONIC BRANDS S.R.L. (CUI 42172729)
Cod CPV
32250000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.282 RON
Valoare atribuită
8.282 RON
Data publicării
01.07.2021 00:00
Data finalizării
02.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.282 RON

din 8.282 RON estimat