Atribuită
Cumpărare directă
Diverse materiale de constructii : -Butoi Plastic 150L -Ciment Holcim -Suruburi Montj Fereastre -Suruburi Rigips 5,5M -Tencuiala Uscata Sac -Vopsea Ideea Alb -Diluant Kober -Plasa Sudata 4MM -Folie Neagra -Profile CD4m -Tija+Fluturs Extensie -Placa Hidro Verde -Chit Inbinari Rigips -Coltar Plasa -Golband 25kg -Plasa Fibra 50ML -Amorsa 5L -Furtun Transparent1/2 -Polistiren Ext 5MM -Cot Politilena Egal 25 -Sprei Vopsea Alba -Priz , Doza ,Intrerupator, Stecher, Cablu, Banda Izolatoare, Ipsos,
- Număr anunț
- DA28475907
- Autoritate contractantă
- COMUNA SUPUR (CUI 3897114)
- Furnizor / câștigător
- SIMONCA SEBASTIAN GABRIEL (CUI 39663688)
- Cod CPV
- 44190000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.765 RON
- Valoare atribuită
- 1.765 RON
- Data publicării
- 28.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 02.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.