Atribuită Cumpărare directă

Lucrari de reparatii asfalt str.Teilor

Număr anunț
DA28426170
Autoritate contractantă
ORASUL CHISINEU CRIS (CUI 3519283)
Furnizor / câștigător
ACTIVO CONSTRUCT VEST S.R.L. (CUI 28134185)
Cod CPV
45233142-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25.172 RON
Valoare atribuită
25.172 RON
Data publicării
20.07.2021 00:00
Data finalizării
21.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.172 RON

din 25.172 RON estimat