Atribuită
Cumpărare directă
Prestari servicii de consultanta si management de proiect, ptr proiectul a.c.POC nr. 3/2.3.3/e-educatie/10.09.2019 -Platforma digitala cu resurse educationale deschise " EDULIB", cod Smis 2014 +, de la data semnarii bilaterale a Contractului de achizitie publica si pana la 10 martie 2023, in conformitate cu Actul aditional nr 1 la Contractul de finantare.
- Număr anunț
- DA28483261
- Autoritate contractantă
- Agentia de Administrare a Retelei Nationale de Informatica pentru Educatie si Cercetare (CUI 24930183)
- Furnizor / câștigător
- MATRIX BUSINESS CONSULTING SRL (CUI 25783889)
- Cod CPV
- 79400000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 135.000 RON
- Valoare atribuită
- 135.000 RON
- Data publicării
- 29.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 29.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.