Atribuită Cumpărare directă

PRETURI MAJORATE DE PRODUCATOR Avizat pentru unitati sanitare. Alcool sanitar,70 grade, ambalat la flacon de 0.5L Producator avizat de MS cu aviz de biocide. Specificatie AVIZ MS : CU DESTINATIE UNITATI SANITARE ATENTIE : EXISTA FURNIZORI CARE VAND ALCOOL SANITAR PENTRU SPITALE CARE NU E DESTINAT UNITATILOR SANITARE Termen de valabilitate : nelimitat Comanda minima 300 ron + tva

Număr anunț
DA28451132
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA CALARASI "Dr. POMPEI SAMARIAN (CUI 3233078)
Furnizor / câștigător
LUAN VISION SRL (CUI 23801784)
Cod CPV
24322500-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.360 RON
Valoare atribuită
1.360 RON
Data publicării
23.07.2021 00:00
Data finalizării
26.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.360 RON

din 1.360 RON estimat