Atribuită Cumpărare directă

Tavita / tavite renale / uf / unica folosinta; Teste glicemie ACCU CHECK Active / Instant / Bandelete ==Gratuit aparat de glicemie== - pt. SPITAL - CF. COMANDA

Număr anunț
DA28422446
Autoritate contractantă
Spitalul Judetean de Urgenta Alba Iulia (CUI 4613342)
Furnizor / câștigător
LUAN VISION SRL (CUI 23801784)
Cod CPV
39221160-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.176 RON
Valoare atribuită
4.176 RON
Data publicării
20.07.2021 00:00
Data finalizării
21.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.176 RON

din 4.176 RON estimat