Atribuită Cumpărare directă

Electrozi defibrilare adulti / padele pentru defibrilatorul Corpuls 3 / Corpulus 3 (Corpach Easy) Dimensiune : Adult / Pediatric Mod ambalre : 2 buc/set LIVRAREA PRODUSELOR VA FI INSOTITA DE URM. DOC. AVIZ DE FUNCTIONARE OP EC ANEXA/AVIZ PRODUCATOR/PRODUS DECLARATIE DE CONFORMITATE CERTIFICAR CE- EMIS DE UN ORG. DE CERTIFICARE ISO-PRODUCATOR ISO- IMPORTATOR

Număr anunț
DA28396116
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA CALARASI "Dr. POMPEI SAMARIAN (CUI 3233078)
Furnizor / câștigător
LUAN VISION SRL (CUI 23801784)
Cod CPV
33157700-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.550 RON
Valoare atribuită
2.550 RON
Data publicării
14.07.2021 00:00
Data finalizării
15.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.550 RON

din 2.550 RON estimat