Atribuită Cumpărare directă

PREZENTA TINE LOC DE COMANDA -FERMA - Manusi fabricate din nitril, grosime dubla pt rezistenta la taieri, ruperi accidentale. cu manseta lunga pentru protective superioara. Folosite in activitati de risc inalt. Culoare albastra Dimensiuni disponibile: L, Mod de ambalare: 50 buc/set

Număr anunț
DA28382549
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BUZAU (CUI 4055750)
Furnizor / câștigător
LUAN VISION SRL (CUI 23801784)
Cod CPV
18424000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.700 RON
Valoare atribuită
1.700 RON
Data publicării
13.07.2021 00:00
Data finalizării
15.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.700 RON

din 1.700 RON estimat