Atribuită Cumpărare directă

Seturi de infuzie cu conexiune universala de tip luer cu canula moale de teflon, unghi de insertie 90°, conexiune reversibila intre sistemul de insertie si setul de transfer, compatibile cu pompa de insulina Accu-Chek Spirit Lungime canula: 8 Diametru canula: 25 G (0,5 mm) Lungime tub: 60 cm Mod de ambalare: Cutie 10 seturi (sistem de insertie + set de transfer) Continutul pachetului: 10 sisteme de insertie cu canula moale, 10 seturi de transfer, instructiuni de utilizare + Consumabile pompa Accu-Chek Spirit - Rezervoare Accu-Chek 3.15 ml Plastic Cartridge (rezervor) NECESAR PN.DIABET

Număr anunț
DA28369407
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4222239)
Furnizor / câștigător
LUAN VISION SRL (CUI 23801784)
Cod CPV
42122410-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.740 RON
Valoare atribuită
1.740 RON
Data publicării
12.07.2021 00:00
Data finalizării
13.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.740 RON

din 1.740 RON estimat