Atribuită Cumpărare directă

Masca/masti de anestezie pentru adulti si copii nr. 0-120 buc,1-200 buc,2-400 buc, 3- 400 buc, 4- 400 buc, 5--200 buc

Număr anunț
DA28315442
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Sf.Maria" Iasi (CUI 4701339)
Furnizor / câștigător
LUAN VISION SRL (CUI 23801784)
Cod CPV
33171110-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.900 RON
Valoare atribuită
12.900 RON
Data publicării
01.07.2021 00:00
Data finalizării
02.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.900 RON

din 12.900 RON estimat