Atribuită
Cumpărare directă
LAVETE SONTARA EC Turquoise portionate, netesute, super-absorbante, rezistente la solventi. Material: fibre de celuloza Culoare: turquoise Dimensiune: 26 cm x 38 cm; Nr. foi/lavete pe rola: 400 Lavete SONTARA EC ideale pentru a curata uleiuri, apa sau grasimi in: – industria alimentara ( curatare benzi transportoare, mese de lucru,aparate), – restaurante, fast-food, catering (curatat tejghele, sters mese si vesela), – firme curatenie (geamuri, toalete , birouri), – tamplarie PVC ( sterg foarte bine resturile de geam rezultate dupa taiere si aparatele din productie), – productie sticlarie si portelan, – industria constructoare de masini si avioane, – industria electronicelor si electrocasnicelor
- Număr anunț
- DA28451232
- Autoritate contractantă
- Directia Fiscala Brasov (CUI 14929823)
- Furnizor / câștigător
- S&S GORBETE SERV S.R.L. (CUI 27896302)
- Cod CPV
- 19270000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.125 RON
- Valoare atribuită
- 3.125 RON
- Data publicării
- 23.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 27.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.