Atribuită
Cumpărare directă
Lucrari de intretinere drumuri de exploatatie agriola in Comuna Vedea, Judetul Teleorman conform caietului de sarcini , constand in: - scarificarea stratului de uzură existent (pămȃnt, moloz); - nivelare fara adaos de material suplimentar; - compactarea mecanică a platformei drumului; - curățare vegetație teren (iarba, buruieni) ; - amenajare rigole. Executia lucrarilor se va realizeaza in baza unui deviz de executie .
- Număr anunț
- DA28343705
- Autoritate contractantă
- COMUNA VEDEA (CUI 6826851)
- Furnizor / câștigător
- SERAGROMAR PREST SRL (CUI 18678953)
- Cod CPV
- 45233141-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 209.990 RON
- Valoare atribuită
- 209.990 RON
- Data publicării
- 07.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 08.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.