Atribuită Cumpărare directă

Comuna Frumosu doreste să achizitioneze MULTIFUNCTIONALA PANTUM, CARTUS PANTUM TL411XW 6K OEM 2 BUC, XEROX WC 5019 CARTUS TONER 9K COMPATIBIL 1 BUC PAPETARIE: ALB HARTIE COPIATOR A4 45 B MENTENANTA

Număr anunț
DA28360772
Autoritate contractantă
Comuna Frumosu (CUI 4441409)
Furnizor / câștigător
ADROWOOD COMPANY S.R.L. (CUI 31628022)
Cod CPV
30232110-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.102 RON
Valoare atribuită
2.102 RON
Data publicării
08.07.2021 00:00
Data finalizării
09.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.102 RON

din 2.102 RON estimat