Atribuită Cumpărare directă

Pachetul contine: 50buc 80408GR Banca scolara antiscolioza individuala Eliss cu inaltime reglabila, teava patrata,Verde 50buc 10293GR Scaun scolar SCF cu teava patrata, inaltime reglabila, Verde 5buc 10540 Set mobilier gradinita Oliver 1buc 8081 Fiset metalic ECO 1 cu caseta

Număr anunț
DA28491020
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA HOMOCEA (CUI 22800314)
Furnizor / câștigător
MEBELISSIMO S.R.L. (CUI 41213669)
Cod CPV
39160000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
27.877 RON
Valoare atribuită
27.877 RON
Data publicării
30.07.2021 00:00
Data finalizării
02.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.877 RON

din 27.877 RON estimat