Atribuită
Cumpărare directă
5buc 81101R-3 Scaun gradinita Eliss color din lemn, T3, Rosu 5buc 81101GR-3 Scaun gradinita Eliss color din lemn, T3, Verde 5buc 81101BL-3 Scaun gradinita Eliss color din lemn, T3, Albastru 5buc 81101C-3 Scaun gradinita Eliss color din lemn, T3,Ciclam 1buc 10570 Masa gradinita patrat Oliver, 700 x 700 mm - Ciclam 1buc 10566 Masa gradinita patrat Oliver, 700 x 700 mm - Rosu 1buc 10568 Masa gradinita patrat Oliver, 700 x 700 mm - Verde 1buc 10569 Masa gradinita patrat Oliver, 700 x 700 mm - Albastru 1buc 10567 Masa gradinita patrat Oliver, 700 x 700 mm - Galben 4buc 10608 Vestiar gradinita Oliver cu 5 usi, Color 2buc 81862 Corp mobilier gradinita 7 Pitici P3 4buc OFF8333 Scaune pentru vizitatori OFF 833, crem 1buc 81851 Vagonul Plimbaret - Corp mobilier gradinita 1buc 81881 Pravalia cu mere - Corp mobilier gradinita
- Număr anunț
- DA28359617
- Autoritate contractantă
- SCOALA CU CLASELE I-VIII AFUMATI DOLJ (CUI 14511714)
- Furnizor / câștigător
- MEBELISSIMO S.R.L. (CUI 41213669)
- Cod CPV
- 39161000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.189 RON
- Valoare atribuită
- 10.189 RON
- Data publicării
- 08.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 09.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.