Atribuită
Cumpărare directă
Capsula filtranta / Filtru pentru apa sterila fara autoclavare 62 zile (necesita statie de andocare si adaptor conectare rapida incuse la prima livrarea)Set cartuse prefiltrante din polipropilena, apa sterila in 3 trepte 5µm / 1µm / 0,5µm - 10" (25.4cm) Presiune maxima diferentiala 15 psid (1.03 bard) @ 82°C 25 psid (1.72 bard) @ 66°C 60 psid (4.14 bard) @ 30°;Set carcase presurizate pt prefiltrare apa sterila in 3 trepte Presiune maxima de operare: 125 psig (8.6 bar) @ 38°C PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA
- Număr anunț
- DA28471202
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL CLINIC FUNDENI (CUI 4204003)
- Furnizor / câștigător
- CHRONOS TRADE MEDICAL SRL (CUI 34533881)
- Cod CPV
- 42912310-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17.710 RON
- Valoare atribuită
- 17.710 RON
- Data publicării
- 28.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 29.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.