Atribuită Cumpărare directă

REGATIRE DOCUMENTATIE DALI PENTRU REFACEREA ZONEI PIETONALE SI AUTO A STRAZII VASILE ALECSANDRI

Număr anunț
DA28489477
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC DE GOSPODARIE URBANA SIGHETU MARMATIEI (CUI 13852128)
Furnizor / câștigător
ARHI-PROIECT SRL (CUI 16256030)
Cod CPV
71242000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
39.600 RON
Valoare atribuită
39.600 RON
Data publicării
30.07.2021 00:00
Data finalizării
31.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

39.600 RON

din 39.600 RON estimat