Atribuită Cumpărare directă

Elaborare documentație tehnica - DALI, DTAC, PT și elaborare documentație obținere avize necesare pentru obiectivul de investiție "Grup social str. Corneliu Coposu" din municipiul Sighetu Marmației , conform cerințelor din Caietul de sarcini atașat.

Număr anunț
DA28410585
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL SIGHETU MARMATIEI (CUI 3695174)
Furnizor / câștigător
ARHI-PROIECT SRL (CUI 16256030)
Cod CPV
71242000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.000 RON
Valoare atribuită
20.000 RON
Data publicării
16.07.2021 00:00
Data finalizării
20.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.000 RON

din 20.000 RON estimat