Atribuită Cumpărare directă

conform descriere

Număr anunț
DA28476459
Autoritate contractantă
COMUNA FOROTIC (PRIMARIA FOROTIC) (CUI 3227823)
Furnizor / câștigător
Art Confort Furniture (CUI 40114985)
Cod CPV
39142000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.794 RON
Valoare atribuită
19.794 RON
Data publicării
28.07.2021 00:00
Data finalizării
29.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.794 RON

din 19.794 RON estimat