Atribuită
Cumpărare directă
Se va realiza studiul geotehnic pentru obiectivul de investitii: CONSTRUIRE BAZA SPORTIVA - PROIECT TIP 1, Sat Feldioara,Comuna Feldioara, jud BV. -Se vor executa 5 foraje cu adancimea de 6.00 metri -Se vor recolta probe de pamant pentru analize de laborator de tipul (umiditate naturala, plasticitate-consistenta si determinarea granulozitatii) -Se vor intocmi fise de stratificatie complexa pentru fiecare foraj in parte -Se vor realiza doua profile geotehnice si un bloc diagrama -Se va determina presiunea admisibila pentru fiecare strat intalnit in foraje -Se va intocmi documentatia geotehnica respectand cerintele din NP 074/2014 si din Caietul de Sarcini -Studiul geotehnic va fi verificat la dominiul Af de catre verificator atestat MLPAT.
- Număr anunț
- DA28393242
- Autoritate contractantă
- COMUNA FELDIOARA (PRIMARIA COMUNEI FELDIOARA) (CUI 4728326)
- Furnizor / câștigător
- GEOLEX INTERNATIONAL S.R.L. (CUI 41699047)
- Cod CPV
- 71332000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.437 RON
- Valoare atribuită
- 9.437 RON
- Data publicării
- 14.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 15.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.