Atribuită Cumpărare directă

Realizare machete monumente istorice din material ceramic, argilă cu șamotă, arsă la temperatură înaltă, la scară 1:50 (aproximativ), cu detalii palpabile privind textura finisajelor, reproducând modelul structurii și o serie de detalii, de dimensiune care facilitează perceperea volumetriei și a relațiilor dintre diferitele componente ale monumentului de către persoanele cu deficiențe de vedere; asamblarea machetelor pe placă de lemn pentru facilitarea instalării lor în cadrul expozițiilor.

Număr anunț
DA28469903
Autoritate contractantă
MUZEUL JUDETEAN SATU MARE (CUI 3897238)
Furnizor / câștigător
LASZLO A-A ATTILA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 27932286)
Cod CPV
34999400-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
48.960 RON
Valoare atribuită
48.960 RON
Data publicării
28.07.2021 00:00
Data finalizării
29.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

48.960 RON

din 48.960 RON estimat