Atribuită Cumpărare directă

Lucrari de reparatii curente la O.P. Viseu de Sus, conform precizarilor din Caietul de sarcini atasat. Inainte de acceptarea ofertei in Sistemul Electronic de Achizitii Publice (S.E.A.P.) este obligatorie prezentarea tuturor documentelor si a formularelor solicitate in Caietul de sarcini (cap. 1-9), atasat, pana in data de 29.07.2021, ora 12:00, la sediul C.N. POSTA ROMANA S.A. din Bd. Dacia nr. 140, sector 2, Bucuresti. PENTRU A NU DECALA TERMENELE STABILITE PENTRU ATRIBUIREA ACHIZITIEI VA RUGAM SA ACTIONATI (ACCEPTATI OFERTA) IN SISTEMUL ELECTRONIC DE ACHIZITII PUBLICE DUPA DEPUNEREA DOCUMENTELOR SOLICITATE IN DOCUMENTATIA ATASATA. - persoana de contact: Florentina Dumitrascu, tel. 021/2007522

Număr anunț
DA28425500
Autoritate contractantă
C.N. POSTA ROMANA S.A. (CUI 427410)
Furnizor / câștigător
FABRIQUE UNIT S.R.L. (CUI 41962614)
Cod CPV
45453000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
159.390 RON
Valoare atribuită
159.390 RON
Data publicării
20.07.2021 00:00
Data finalizării
30.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

159.390 RON

din 159.390 RON estimat