Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de dirigintie de santier pentru obiectivul de investitie ,,Reabilitarea, modernizarea și dotarea spațiilor Bibliotecii Municipale ,,loan Munteanu" pentru a crea un centru cultural-recreativ, modernizarea parcului central și realizarea culoarului pietonal de legatura in zona centrala pentru a integra zona cultural-sociala centrala a municipiului" cod SMIS 123125
- Număr anunț
- DA28468973
- Autoritate contractantă
- Municipiul Marghita (CUI 4348947)
- Furnizor / câștigător
- ASLOVICI CONSULT S.R.L. (CUI 41251611)
- Cod CPV
- 71356200-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 50.000 RON
- Valoare atribuită
- 50.000 RON
- Data publicării
- 27.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 28.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.