Atribuită Cumpărare directă

Revizie UTV POLARIS CONFORM OFERTĂ NR.15 / 26.07.2021: ULEI CUTIE VITEZE - 100,84 lei ULEI DIFERENȚIAL FAȚĂ - 113,45 lei ULEI MOTOR POLARIS - 71,43 lei ULEI POLARIS + FILTRU ULEI KIT - 243,70 lei FILTRU AER ORIGINAL - 319,33 lei revizie atv

Număr anunț
DA28468850
Autoritate contractantă
SERVICUL PUBLIC LOCAL SALVAMONT, agrement si parking (CUI 35800774)
Furnizor / câștigător
MORAR SERV SRL (CUI 10374207)
Cod CPV
50800000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.058 RON
Valoare atribuită
1.058 RON
Data publicării
27.07.2021 00:00
Data finalizării
27.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.058 RON

din 1.058 RON estimat