Atribuită Cumpărare directă

AMBLARE SI INSTALARE DE STRUCTURI PREFABRICATE -

Număr anunț
DA28316593
Autoritate contractantă
COMUNA IVESTI (PRIMARIA COMUNEI IVESTI) (CUI 3601986)
Furnizor / câștigător
HARABAGIU NICU-MIHĂIŢĂ ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 42590187)
Cod CPV
45223800-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24.400 RON
Valoare atribuită
24.400 RON
Data publicării
02.07.2021 00:00
Data finalizării
05.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.400 RON

din 24.400 RON estimat