Atribuită Cumpărare directă

Categoriile de lucrări propuse a fi executate sunt: Lucrări reparaţii exterioare : -lucrări de desfaceri la : elemente de acoperiş, jgheaburi si burlane si inlocuirea acestora, -curatarea in totalitate a spaţiului podului, constând in evacuarea molozului, elementelor din lemn, etc.

Număr anunț
DA28453533
Autoritate contractantă
Comuna Vladimirescu (CUI 3519615)
Furnizor / câștigător
NEW TEAM WORK S.R.L. (CUI 40361039)
Cod CPV
45453000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
22.000 RON
Valoare atribuită
22.000 RON
Data publicării
26.07.2021 00:00
Data finalizării
28.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.000 RON

din 22.000 RON estimat