Atribuită Cumpărare directă

Servicii de curatenie:spalare,curatare,igenizare,maturare,aspirare,stergere praf pe suprafetele agreate de comun accord

Număr anunț
DA28435272
Autoritate contractantă
SOCIETATEA ROMÂNA DE TELEVIZIUNE (CUI 8468440)
Furnizor / câștigător
NOGAKA CLEAN S.R.L. (CUI 41109340)
Cod CPV
90900000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.000 RON
Valoare atribuită
5.000 RON
Data publicării
21.07.2021 00:00
Data finalizării
23.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.000 RON

din 5.000 RON estimat