Atribuită Cumpărare directă

Sistem Supraveghere Video Comunal

Număr anunț
DA28445459
Autoritate contractantă
COMUNA FILDU DE JOS (CUI 4637627)
Furnizor / câștigător
AXIOMA PRO SECURITY S.R.L. (CUI 37895975)
Cod CPV
35125000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
61.522 RON
Valoare atribuită
61.522 RON
Data publicării
22.07.2021 00:00
Data finalizării
23.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

61.522 RON

din 61.522 RON estimat