Atribuită Cumpărare directă

Servicii de asigurare medicala deplasare Spania-Luxemburg

Număr anunț
DA34817140
Autoritate contractantă
Federatia Romana de Natatie si Pentatlon Modern (CUI 10062779)
Furnizor / câștigător
ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA (CUI 6120740)
Cod CPV
66512220-0 · Servicii de asigurare medicala (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.274 RON
Data publicării
10.01.2024 13:46
Data finalizării
11.01.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.274 RON