Ofertă acceptată Cumpărare directă

ANVELOPA MRL 420/65 R30 FARM SUPER 85 + CAMERA 16.9/30 KABAT

Număr anunț
DA34533447
Autoritate contractantă
COMUNA COLONESTI (CUI 4670194)
Cod CPV
34351100-3 · Pneuri pentru autovehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
7.429.744 RON
Data publicării
21.11.2023 11:23
Data finalizării
21.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.429.744 RON