Atribuită Cumpărare directă

Se va realiza lucrari de tencuit, gletuit, izolat termic, construit container din panouri sandwich, schimbat instalatie electrica, schimbat geamuri si usi. Suprafată de locuit totala de reabilitat este de aprox. 160 mp.

Număr anunț
DA28451840
Autoritate contractantă
COMUNA FALCIU (CUI 4540003)
Furnizor / câștigător
EXPERT LUCRARI CIVILE SRL (CUI 37312397)
Cod CPV
45453000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
103.810 RON
Valoare atribuită
103.810 RON
Data publicării
23.07.2021 00:00
Data finalizării
29.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

103.810 RON

din 103.810 RON estimat