Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de consultanta pentru elaborare si depunere cerere finantare in cadrul Apelului de Proiecte 3.1. ‘Increased capacity to deliver renewable energy’ – Other Renewable Energy Sources finanțat prin Mecanismul Norvegian 2014-2020 cu termen de depunere 8 septembrie 2021. Serviciile cuprind: • Completarea cererii de finanțare și a documentelor anexe care nu pot fi completate de Beneficiar, respectiv încărcarea documentației în sistemul de depunere ONLINE, conform Ghidului. • Informarea în scris a Beneficiarului dacă apar modificări legislative care afectează elaborarea, depunerea sau eligibilitatea Proiectului. • Păstrarea confidențialității informațiilor Beneficiarului de care ia cunoștință în timpul derulării contractului. • Asigurarea corespondenței cu organismul finanțator/răspunsul la solicitările de clarificări până la finalizarea procesului de evaluare a proiectului
- Număr anunț
- DA28481712
- Autoritate contractantă
- Asociatia de Dezvoltare Intercomunitara Judetul Satu Mare (CUI 34007526)
- Furnizor / câștigător
- VEO GROUP S.R.L. (CUI 34474181)
- Cod CPV
- 79400000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.000 RON
- Valoare atribuită
- 10.000 RON
- Data publicării
- 29.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 29.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.