Atribuită
Cumpărare directă
1. VERIFICARE GENERALA-PREGATIRE DE PRIMAVARA-INLOCUIT ROTI IARNA-VARA, ECHILIBRAT; INLOCUIT PLACUTE FRANA FATA-CURATAT ETRIERI SI CULISOARE ; MATERIALE CONSUMABILE; PLACUTE FRANA FATA - autovehiculul cu numărul de înmatriculare BV-34-PMB ; 2. VERIFICARE GENERALA-PREGATIRE DE PRIMAVARA-INLOCUIT ROTI IARNA-VARA, ECHILIBRAT ; INLOCUIT DISCURI SI PLACUTE FRANA FATA, CURATAT CULISOARE ; INLOCUIT BUJII INCANDESCENTE; TEST VAG; INSPECTIE TEHNICA PERIODICA=REFAC; MATERIALE CONSUMABILE; RELEU BUJII INCANDESCENTE ; PLACUTE FRANA FATA; BUJII INCANDESCENTE - autovehiculul cu numărul de înmatriculare BV-17-DPE 3. VERIFICARE GENERALA-PREGATIRE DE PRIMAVARA-INLOCUIT ROTI IARNA-VARA, ECHILIBRAT; INLOCUIT PLACUTE FRANA FATA, CURATAT CULISOARE; MATERIALE CONSUMABILE ; PLACUTE FRANA FATA autovehiculul cu numărul de înmatriculare BV-99-DFB
- Număr anunț
- DA28376717
- Autoritate contractantă
- Directia Fiscala Brasov (CUI 14929823)
- Furnizor / câștigător
- AUTO LEL SERVICE S.R.L. (CUI 43467540)
- Cod CPV
- 50112100-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.430 RON
- Valoare atribuită
- 3.430 RON
- Data publicării
- 12.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 13.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.